Кошик
290 відгуків
Источники питания Mean Well - Power Supply Units

Джерела живлення на DIN-рейку

У даному підрозділі представлені імпульсні перетворювачі змінної напруги в постійне (AC/DC перетворювачі) Mean Well з одним, двома і трьома виходами, з вихідною потужністю від 10 Вт до 960 Вт. Конструктивне виконання – джерела живлення для монтажу на DIN-рейку.

Сучасні модифікації імпульсних AC/DC перетворювачів дозволяють значно зменшити масогабаритні параметри джерел живлення, знизити вартість, поліпшити характеристики перетворювачів, адаптувати під проблемні мережі (високі перепади напруги, втрати на проводах, перешкоди і наведення), а також забезпечити стабільність вихідних параметрів в широкому діапазоні температур.

Всі джерела живлення Mean Well протестовані при максимальному навантаженні, мають захист від короткого замикання, перевантаження по струму і напрузі. Представлені моделі з 1-ої і 3-ма фазами живлення, з вбудованим ККМ (активний і пасивний коректор коефіцієнта потужності) і без ККМ. Корекція коефіцієнта потужності знижує середньоквадратичне значення споживаного струму, що дає можливість підключати до одного виходу мережі змінного напруги більшу кількість різних пристроїв, не створюючи в мережі перевантажень по струму. Всі моделі джерел живлення мають напівгерметичний корпус, природне охолодження і тип стабілізації – по напрузі. Гарантія на всі моделі блоків живлення становить 1 рік.

При виборі джерела живлення перевіряйте, будь ласка, технічні характеристики конкретної моделі з файлом специфікації, прикріпленому на сторінці цієї моделі, що гарантує правильність і коректність Вашого вибору.

Можливо, вас зацікавлять джерела живлення з функцією UPS

Весь каталог AC/DC перетворювачів тут

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2 ... 5